جلسه شبانه شهردار با کارکنان اجرائیات شهرداری سبزوار
ستاد مرکزی شهرداری سبزوار
22 آبان 1402
سعید روحانیان
چاپ خبر

جلسه شبانه شهردار با کارکنان اجرائیات شهرداری سبزوار

برای نخستین‌بار درمدیریت شهری، جلسه شبانه میثم حسین آبادی شهردار به همراه معاون معماری و شهرسازی شهرداری، مدیر حراست شهرداری، سرپرست منطقه یک و دو و مدیران ارشد شهرداری سبزوار با کارکنان اجرائیات برگزار شد.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، شهردار در این جلسه با بیان اینکه پیشرفت و عملکرد موثر واحد اجرائیات شهرداری مستلزم همراهی، همکاری و کار دقیق پرسنل این مجموعه بزرگ است، اظهار کرد: حفظ روحیه خدمت رسانی خالصانه، رفتار محترمانه، پیشگیری از اقدامات غیرقانونی و نظم بخشی به مجموعه از مهمترین مباحث این حوزه می‌توان نام برد.

 

 میثم حسین آبادی افزود: در راستای جلوگیری از ساخت‌وساز های غیر اصولی غیرمجاز، واحد اجرائیات شهرداری به عنوان بازوی توانمند برای جلوگیری و پیشگیری از تخلفات ساخت‌وساز در سطح شهر به شمار می‌رود.

 

وی تصریح کرد: هنگامی که تخلفات ساخت‌ و ساز شامل نقض قوانین و مقررات شهرسازی توسط متخلفان و سودجویان رخ می‌دهد، عوامل اجرائیات شهرداری براساس قوانین و مقررات مصوب، باید برخورد نمایند.

 

 لازم به توضیح است؛ در این جلسه مشکلات و کمبودهای کارکنان واحد اجرائیات شهرداری سبزوار توسط شهردار، معاونین و مدیران شهرداری بررسی شد.