بازرسی و نظارت برفعالیت ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون شهری سبزوار
ستاد مرکزی شهرداری سبزوار
23 آبان 1402
سعید روحانیان
چاپ خبر

بازرسی و نظارت برفعالیت ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون شهری سبزوار

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سبزوار گفت: دو اکیپ سیار درسطح شهر و نیز دو اکیپ مستقر در میدان ۲۲بهمن و میدان حاج ملاهادی سبزواری در صورت نیاز با همراهی پلیس محترم راهور از ساعت ۶ صبح الی ۲۱ بر فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری نظارت می‌کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، مجید استیری با اعلام این خبر با اشاره به افزایش نظارت و بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با توجه به بازگشایی مدارس، اظهار کرد: به منظور افزایش نظارت‌ها در حوزه حمل ونقل بار و مسافر و رسیدگی به دغدغه‌های شهروندان عزیز، اکیپ های این سازمان هر روزه از ساعت ۶ صبح الی ۲۱ شب بر فعالیت ناوگان حمل‌ونقل درون شهری تاکسی، اتوبوس و سرویس مدارس نظارت می‌کنند.

وی افزود: طی یک ماه اخیر به حدود ۵۰ مورد شکایت شهروندان از فعالیت سیستم حمل ونقل درون شهری توسط بازرسان این سازمان رسیدگی شده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سبزوار، دریافت کرایه اضافی از شهروندان و گلایه از فرسوده‌بودن تاکسی‌ و اتوبوس را از مهم ترین گزارشات شهروندان به بازرسی این سازمان دانست و بیان کرد: پس از اعلام شکایت، با حضور شاکی و متشاکی پرونده مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

استیری تصریح کرد: واحد نظارت و بازرسی سازمان از طریق شماره تماس ۴۴۶۶۷۴۰۰ از ساعت ۷ صبح الی ۱۴ و نیز شماره پیامکی ۰۹۳۹۲۴۱۰۲۰۰ آماده پاسخگویی و رسیدگی به شکایات شهروندان سبزواری است.