اعلام مکان‌های تخلیه خاک و‌نخاله‌های ساختمانی در سبزوار
ستاد مرکزی شهرداری سبزوار
27 آبان 1402
سعید روحانیان
چاپ خبر

اعلام مکان‌های تخلیه خاک و‌نخاله‌های ساختمانی در سبزوار

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار، مکان‌های تخلیه خاک و نخاله‌های ساختمانی و عمرانی به منظور پاکیزگی و نظافت شهر را اعلام کرد.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، سعید رضا فصیحی با اعلام این خبر گفت: به منظور حفظ پاکیزگی، نظافت بهتر شهر و رعایت سلامت شهروندان، برابر با مصوبه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان، مکان‌های تخلیه و دفن موقت پسماندهای ساختمانی مشخص شد.

 

او کمربندی جنوب شهر محدوده کوره های قدیم آجرپزی و توحید شهر بلوک ۱۰ انتهای خیابان دانشجو را مکان‌های تخلیه و دفن موقت پسماندهای ساختمانی در شهر اعلام کرد و افزود: شرکت‌های پیمانکاری، رانندگان محترم و شهروندانی که قصد تخریب، بازسازی، خاکبرداری و احداث ساختمان را دارند، می‌بایست از پلیس راهنمایی و رانندگی و سازمان مدیریت پسماند شهرداری مجوز لازم را اخذ نموده و همچنین از وسایل نقلیه دارای مجوز استفاده نمایند و در غیر اینصورت وسایل نقلیه توسط پلیس اعمال قانون و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

 

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سبزوار در پایان از همشهریان خواست که در صورت مشاهده موارد تخلف می‌توانند به شماره تماس ۱۳۷ و ۴۴۲۲۸۴۷۴ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۲۳۴۰ اطلاع رسانی نمایند.