اجرای بیش از ۵ هزار مورد لکه‌گیری آسفالت درسطح شهر
ستاد مرکزی شهرداری سبزوار
13 تیر 1403
سعيد روحانيان
چاپ خبر

اجرای بیش از ۵ هزار مورد لکه‌گیری آسفالت درسطح شهر

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار از اجرای پنج هزار و ۱۵۰ مورد لکه‌گیری آسفالت معابر سطح شهر در سه ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، فواد سحابی با اعلام این خبر گفت: به همت خادمان مردم درسازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار در سه ماه نخست امسال با صرف بیش از ۱۱۳ تن قیر در پنج هزار و ۱۵۰ مورد از مناطق سطح شهر عملیات لکه‌گیری آسفالت اجرا شده است.

وی ارزش ریالی اجرای عملیات لکه‌گیری آسفالت از ابتدای امسال تاکنون را ۷۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال دانست و افزود: متراژ لکه‌گیری در مدت زمانی مذکور ۲۰ هزار و ۶۰۰ متر مربع بوده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار با اشاره به آمار اجرای عملیات لکه‌گیری آسفالت معابر سطح شهر در سال گذشته، بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ با صرف ۳۹۰ تن قیر حدود ۷۰ هزار و ۹۱۰ مترمربع عملیات لکه‌گیری به ارزش ۲۱۲ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال اجرایی شد.

سحابی با بیان اینکه علاوه بر عملیات لکه گیری معابر، آسفالت خیابان‌‌ها و کوچه‌های سطح شهر توسط این سازمان درحال انجام است، تصریح کرد: همچنین در سه ماه نخست امسال با صرف ۲۶۹ تن قیر، بیش از ۲۶ هزار مترمربع از خیابان‌ها و کوچه‌های سطح شهر با ارزش ریالی حدود ۱۰۰ میلیارد ریال آسفالت شده است.